Дата публікації:
09 листопада 2020
Кількість переглядів:
2454
Поділитися:

Студентка першого курсу факультету ТеСЕТ Сумського державного університету Ярина Федорченко виборола «золото» серед дівчат у ваговій категорії до 40 кг на чемпіонаті світу з самбо.

Змагання проходили у місті Нові Сад (Сербія), фінальні поєдинки чемпіонату світу серед юнаків та дівчат у віковій категорії до 18 років відбулися 7 листопада. Наша студентка перемогла суперницю з Росії з рахунком 3:0.

Ярина Федорченко – родом з Охтирки, де й почала свій спортивний шлях. Підготовкою майбутньої чемпіонки опікувалися  відомі тренери Юрій Меєрович та  Володимир Кисіль.

Слід зазначити, що це вже не перше спортивне досягнення Ярини такого рівня: у 2018 році на чемпіонаті світу дівчина взяла срібну медаль, у 2019-му – бронзову. І ось – омріяне золото.

Як розповідає провідний фахівець спорт-клубу СумДУ, тренер із дзюдо Сергій Колесніченко, дівчина сумлінно готувалася до змагань, хоч за умов карантину, це було непросто. Двічі пройшла спортивні збори в Сумах, потім тренувалася в Кончі-Заспі. До Сербії спортсмени вирушили за тиждень до змагань для адаптації та підготовки.

Незважаючи на щільний графік тренувань, Ярина добре вчиться. Викладачам говорить, що завжди мріяла про вступ до СумДУ й пишається тим, що навчається у такому престижному закладі вищої освіти.

Сумський державний університет також пишається своєю студенткою та бажає Ярині Федорченко подальших спортивних і навчальних перемог!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]