Дата публікації:
16 листопада 2020
Кількість переглядів:
545
Поділитися:

13 листопада у рамках реалізації діючої Угоди про встановлення відносин для дружніх обмінів між містами Чжуцзі та Суми відбулась Третя Китайська міжнародна конференція міст дружби в м. Шаосін.

Із метою обговорення наявного досвіду та перспектив співпраці з китайськими партнерами в освітньому та науковому напрямах, учасниками конференції від СумДУ стали начальник управління міжнародного співробітництва Костянтин Кириченко, директор департаменту міжнародної освіти Микола Божко, помічник ректора з міжнародних зв’язків В’ячеслав Куксенко, а також начальник медіа-центру Марина Осюхіна.

Тема конференції – поглиблення взаємної співпраці та спільного використання можливостей розвитку. Захід проходив у режимі онлайн і зібрав учасників із 20 міст 14 країн, серед яких США, Японія, Україна та інші. 

У ході конференції представники Сумської міської ради, міста Шаосін та інших дружніх міст спільно випустили «Ініціативу Шаосін» онлайн, в якій йдеться про взаємні зусилля міст у питаннях запобігання та боротьби з епідеміями, сприяння економічному, торговому, науково-технічному співробітництву, розбудові культурної взаємодії та побудови міцнішої платформи для співпраці міст дружби.

СумДУ розширює співпрацю з багатьма країнами світу, оскільки запорукою продуктивного розвитку вважає обмін досвідом і спільні міжнародні проєкти. Завдяки цьому заклад займає високі позиції у всеукраїнських та міжнародних рейтингах і є цікавим для світової наукової та освітньої спільноти.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua