Дата публікації:
17 листопада 2020
Кількість переглядів:
587
Поділитися:

Збірна Сумського державного університету завоювала першість на змаганнях за молодіжний Кубок України з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд закладів вищої освіти.  

Кубок України проходив 16 листопада в м. Київ. У змаганнях взяли участь 16 студентських колективів, в тому числі – дві команди Сумського державного університету.

Обидва колективи університету впевнено виграли свої групи та вийшли до чвертьфіналу. На жаль, СумДУ-2 зупинилася на цій стадії та посіла у підсумку 5 місце. Основна ж збірна СумДУ в змаганнях не мала рівних, і в фіналі з розгромним рахунком 22:4 перемогла команду Національного університету фізичного виховання та спорту України.

Найкращим гравцем змагань визнано аспіранта Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького Ігоря Стародуба. Чемпіонами також стали першокурсник факультету технічних систем та енергоефективних технологій Данило Дядечко та магістранти спеціальності «Фізична культура і спорт» Медичного інституту СумДУ Всеволод Чесак і Михайло Шкода.

СумДУ вже втретє поспіль виграє молодіжний Кубок України з баскетболу  серед студентських команд. Як повідомив головний тренер збірної СумДУ з баскетболу Ярослав Ковальов, спортсмени були добре підготовлені та налаштовані на перемогу. Їхали до Києва підтвердити своє перше місце. Що ж стосується команди СумДУ-2, п’яте місце – дуже гарний результат для початку, є великі перспективи для розвитку та майбутніх досягнень.

Сумський державний університет щиро вітає тренера та гравців із  заслуженою перемогою!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 306
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua