15 лютого 2021
2297

Спортсмени Сумського державного університету стали призерами чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні, що проходив з 10 до 12 лютого на базі Палацу студентського спорту СумДУ.

Аспірант медичного інституту Ігор Мусієнко виборов золоту медаль у змаганнях зі штовхання ядра. Золото в естафеті 4х400 м принесла СумДУ команда, до складу якої увійшли студенти медичного інституту Олександр Погорілко, Ярослав Демченко та Євгеній Швець.

Срібними призерами змагань стали студенти медичного інституту Артем Алфімов (біг на 1500 та 3000 метрів),  Стас Коваленко (60 м) та Олександр Погорілко (400 м).

Відзначилися наші спортсмени й на молодіжному чемпіонаті України з легкої атлетики, результат – 2 золоті та 2 бронзові медалі.

На дистанції 400 м найкращим став Олександр Погорілко. Естафета 4х400 принесла золото Дарині Маслюк (навчально-науковий інститут права), Аліні Богдановій (факультет технічних систем та енергоефективних технологій) та Анні Цибульник (медичний інститут). Бронзовими призерами чемпіонату стали студенти медичного інституту Артур Бортніков (стрибки з жердиною) та Ярослав Демченко (біг на 200 метрів).

Бажаємо нашим студентам-легкоатлетам успішної підготовки до відповідальних змагань на Літній всеукраїнській універсіаді  у складі збірної СумДУ!