Дата публікації:
18 лютого 2021
Кількість переглядів:
1624
Поділитися:

18 лютого в Києві, на базі Національного університету фізичного виховання і спорту, відбулось засідання Генеральної асамблеї Всеукраїнської громадської організації «Спортивна студентська спілка України».

У роботі Генасамблеї взяв участь керівник Сумського відокремленого підрозділу Спортивної студентської cпілки України, Почесний ректор СумДУ, голова вченої ради Анатолій Васильєв. За активну участь у роботі Cпілки та сприяння розвитку студентського спорту Анатолій Васильович нагороджений почесною відзнакою.

На засіданні було обговорено діяльність Спортивної студентської спілки України у 2020 році та визначено плани на 2021 рік.

Президент Спілки Євгеній Імас презентував учасникам Генасамблеї соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України», започаткований Указом Президента України. У ході обговорення проєкту Анатолій Васильєв надав пропозицію стосовно організації оздоровчої рухової активності студентів в місцях їх проживання, що знаходяться в паркових зонах.

Також відповідно до порядку денного засідання було розглянуто питання про розвиток е-спорту (кіберспорту) в закладах вищої освіти, про проведення всеукраїнських спортивних та спортивно-масових заходів серед студентів у 2021 році, про участь у всесвітніх спортивних міжнародних заходах серед студентів, внесено зміни до статуту Спілки.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua