Дата публікації:
22 лютого 2021
Кількість переглядів:
1891
Поділитися:

Команда Сумського державного університету зі стартапом «ОК-TOWN» посіла третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських стартапів від мережі бізнес-інкубаторів YEP.

Понад 120 команд із усієї України зареєструвалися на старті та перших січневих буткемпах, 56 – у півфіналах, і нарешті – 10 команд дійшли до фінального пітчу національного конкурсу студентських стартапів.

На фінальному пітчі, що відбувся у лютому 2021 року, команду СумДУ представляли Олена Касьян, випускниця магістерської програми «Державне управління та адміністрування» (ініціатор стартапу) та Артем Рудиченко, студент третього курсу спеціальності «Облік та оподаткування». Менторами команди переможців є Олександр Кубатко, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, та Сергій Солодовніков, голова Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (НТСА) СумДУ.

«ОК-TOWN» – це оптимізований маркетплейс, платформа електронної комерції, для надання послуг та інформації у сфері туризму, екскурсій та відпочинку, що на старті базується в Сумах. Метою продукту є збір усіх малих та великих підприємств у сфері локального туризму та поєднання їх в одну мережу для генерації трафіку замовлень від майбутніх клієнтів. 

Всеукраїнський конкурс студентських стартапів від мережі бізнес-інкубаторів YEP, що стартував наприкінці грудня минулого року, пройшов у рамках Всеукраїнської ініціативи «Підприємницький університет».

 Вона реалізується мережею стартап-інкубаторів YEP спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Сумський державний університет долучився до Всеукраїнської ініціативи «Підприємницький університет» з вересня 2020 року.

У рамках проєкту усі зацікавлені здобувачі СумДУ мали можливість пройти навчальний курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проектами», а затим взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських стартапів.

https://www.facebook.com/yepincubators/videos/447661963044710/

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua