Дата публікації:
27 квітня 2021
Кількість переглядів:
683
Поділитися:

27 квітня у рамках робочого візиту на Сумщину Сумський державний університет відвідали представники Міністерства освіти і науки України: заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький та Голова Комітету з фізичного виховання і спорту Вадим Стеценко.

Посадовці Міністерства ознайомились з діяльністю ЗВО щодо впровадження інноваційних технологій в освітньому процесі, цифровим розвитком університету. Зокрема, вони відвідали бібліотечно-інформаційний центр, де  ознайомились з технологічними можливостями університетської бібліотеки та оглянули рідкісний книжковий експонат –  факсимільне видання Пересопницького Євангелія.

У бібліотеці СумДУ Артур Селецький оформив власний електронний читацький квиток, що дає можливість користуватися унікальним репозитарієм, що у 2020 році посів 1 місце серед репозитаріїв України та 47 місце серед репозитаріїв світу.

Також представники МОН відвідали університетські навчальні центри ІТ-компаній PortaOne та MindK, а також навчально-дослідницьку лабораторію віртуальної та доповненої реальності «Ulab», де ознайомились із потенціалом імерсивних технологій для навчання студентів, побачили можливості відео та вебінарстудій СумДУ, дізналися про екосистему навчальних онлайн-ресурсів університету.

Ректор СумДУ  Василь Карпуша акцентував увагу на розвитку в університеті цифрових технологій, розповів про інноваційні інформаційні розробки, зокрема, у системі інформаційного менеджменту тощо.

Також Василь Карпуша розповів про потужну університетську спортивну базу, що забезпечує розвиток 40 видів спорту і успішні виступи студентів-спортсменів СумДУ на різноманітних всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Зокрема, серед останніх здобутків – перше місце на літній Універсіаді України із дзюдо, що відбулася на спортивній базі Сумського державного університету – у Палаці студентського спорту. А сьогодні там стартують змагання учасників III літньої гімназіади України з боротьби дзюдо.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua