×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
28 квітня 2021
Кількість переглядів:
2288
Поділитися:

Директор центру технологій електронного навчання Сумського державного університету Юрій Зубань взяв участь у Форумі вищої освіти – конференції лідерів змін для обміну досвідом і кращими практиками із розвитку українських університетів.

Тема доповіді, яку презентував Юрій Зубань: «Імерсивне навчання: зануритись в професію, не виходячи з університету».

Дослідження потенціалу імерсивних технологій у навчанні розпочалися в Сумському державному університеті п’ять років тому. За цей час з’явився новий напрямок, що спеціалізується на роботі з віртуальною та доповненою реальністю, створено спеціалізовану навчально-дослідницьку лабораторію Ulab, розробляються навчальні симулятори, тренажери, підручники. Імерсивні технології допомагають студентові повністю зануритися в навчальний кейс, взаємодіяти із об’єктами, недоступними в звичній реальності, навчитися діяти в умовах критичної ситуації, та як результат – поліпшити ефективність навчання.

«Ми прагнемо, щоб завдяки технологіям віртуальної та доповненої реальності викладачі вийшли за межі стандартних засобів навчання та надали їм нові можливості», – підкреслив Юрій Зубань.

Ключові тематики цьогорічного Форуму, обговорені учасниками заходу:

  • інновації, аналітика та дослідження в університетах;
  • ефективне студентське самоврядування;
  • імерсивне навчання та розвиток стартапів;
  • співпраця університету із бізнесом та громадою;
  • системи підготовки викладачів;
  • академічна доброчесність.

Мета Форуму вищої освіти – сформувати спільноту потужних лідерів змін, підвищити довіру до системи вищої освіти України через демонстрацію кращих практик.

Організатори заходу: спільнота для навчання та викладання «Вище», Київська школа економіки, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, американські ради з міжнародної освіти, Українська асоціація студентів, GlobalLogic та Prometheus, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та голови комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]