×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
24 травня 2021
Кількість переглядів:
6315
Поділитися:

20 травня у Сумах, у молодіжному центрі «Романтика», відбувся святковий захід до Дня науки, що зібрав наукову спільноту закладів освіти області, аби представити свої досягнення. Наукові здобутки презентував учасникам свята і Сумський державний університет.

У рамках святкування плідну працю науковців СумДУ було відзначено керівництвом Сумської обласної державної адміністрації та Сумської міської ради. Грамотами органів влади та місцевого самоврядування були відзначені:  Сергій Вакал – директор Науково-дослідного інституту мінеральних добрив і пігментів, Микола Сотник – доцент кафедри прикладної гідроаеромеханіки факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ та Роман Москаленко – заступник директора Медичного інституту з міжнародних відносин.

Подякою Сумського міського голови був нагороджений науково-педагогічний колектив СумДУ за вагомий внесок у розвиток науково-технічного потенціалу, багаторічну тісну співпрацю з Сумською міською територіальною громадою.

Команда студентів СумДУ «Hope» була відзначена Дипломом ІІ ступеня за перемогу в онлайн-квесті для учнівської та студентської молоді Сумської області «Вчені Сумщини».

Яскравими номерами привітали учасників свята творчі колективи СумДУ.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]