Дата публікації:
26 травня 2021
Кількість переглядів:
3392
Поділитися:

26 травня завершились навчальні збори військовозобов’язаних та резервістів 117 бригади територіальної оборони, що проходили на базі спортивно-оздоровчого центру «Універ» з 12 травня.

Голова Сумської облдержадміністрації Василь Хома зазначив, що для прикордонної області особливо важливо, аби бригада територіальної оборони була добре підготовленою.

Він подякував інструкторам та бойовим офіцерам, які воювали на Сході України, за те, що передають свій бойовий досвід резервістам.

Учасники, які найкраще відзначились під час навчальних зборів, отримали подяки голови Сумської облдержадміністрації, командування оперативного об’єднання Сухопутних військ Збройних Сил України «Північ», органів місцевого самоврядування, військових комісаріатів.

За співпрацю та активну допомогу в організації і проведенні навчальних зборів з особовим складом 117 бригади територіальної оборони  ректор Сумського державного університету Василь Карпуша був відзначений Подякою військового комісара Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Окрім надання бази для проведення зборів, до навчань військовозобов'язаних та резервістів 117 бригади територіальної оборони були залучені викладачі кафедри військової підготовки СумДУ, а працівники комплексу громадського харчування університету готували учасникам смачні і поживні страви для забезпечення сил на виснажливі військові тренування.  

«Наш університет максимально сприяв і буде сприяти проведенню таких територіальних військових зборів. Ця тема є для нас близькою. На базі Сумського державного університету функціонує одна з найбільш потужних кафедр військової підготовки серед інших закладів  вищої освіти України», - зазначив ректор СумДУ Василь Карпуша.

Автор фото - Прес-служба Сумської облдержадміністрації.

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]