×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
10 серпня 2021
Кількість переглядів:
6593
Поділитися:

10 серпня у рамках візиту до Сумського державного університету представників ЕРАМ Україна відбулося підписання договору про співпрацю.

Заплановані активності сторін в межах документа передбачають взаємовигідне партнерство у сфері інформаційних технологій, зокрема, спільну науково-дослідницьку роботу, реалізацію освітніх проєктів, впровадження інноваційних навчальних практик, спрямованих на підвищення рівня підготовки студентів, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців та науково-педагогічних працівників, обмін інформацією про нові дослідження та розробки, у тому числі, програмного забезпечення, проведення спільних профільних публічних заходів тощо.

Ректор СумДУ Василь КАРПУША зазначив, що підписання договору про співпрацю з одним із лідерів світового ринку виробників програмного забезпечення – компанією ЕРАМ – є важливим і перспективним, оскільки співпраця з роботодавцями - необхідна умова забезпечення повноцінного освітнього процесу у підготовці фахівців будь-якої спеціальності.

«Ураховуючи динамічний розвиток ІТ-галузі, партнерство з такою потужною компанією має великий потенціал і сприятиме якісній підготовці студентів. До того ж, ЕРАМ пропонує великий кейс високотехнологічних ІТ-продуктів, у тому числі для управлінського менеджменту», - підкреслив Василь КАРПУША.

Університет має великий досвід успішного співробітництва з провідними вітчизняними та міжнародними ІТ-компаніями, всесвітньо відомими виробниками програмного забезпечення та електроніки, зокрема, на базі закладу працюють ресурсні та навчальні центри компаній-партнерів.

Денис ГРИНЬОВ, керівник освітніх програм ЕРАМ, зазначив, що компанія зацікавлена у співпраці з Сумським державним університетом, який займає високі  позиції у міжнародних та вітчизняних рейтингах, забезпечує якісну підготовку спеціалістів. Він окреслив окремі напрямки спільної роботи та висловив сподівання на ефективне партнерство.

«Пишаємось партнерством із СумДУ і впевнені, що разом допоможемо студентам побудувати гідну кар’єру в ІТ. ЕРАМ – глобальна компанія, яка присутня на ринку України понад 15 років. 10 з них ми інвестуємо кошти та час у розвиток молодих фахівців та досвідчених професіоналів. Ми підрахували, що у 2021 понад 1000 молодших (так званих Junior) інженерів зможуть реалізувати свої таланти з ЕРАМ. Раніше ми були сфокусовані на містах присутності наших офісів, але тепер бізнес і освіта знаходять спільні інтереси без географічних обмежень», – підкреслив Денис ГРИНЬОВ.

Він зауважив, що компанія розширює своє представництво в регіонах України і зазначив, що одним із перспективних кроків розвитку співпраці з СумДУ може стати відкриття офісу у Сумах.

Довідково.

Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE: EPAM) є провідним світовим розробником цифрових  платформ, продуктів та складних дизайн та програмних рішень. Використовуючи свій багаторічний технологічний досвід та компетенції у сфері консалтингу, дизайну та інноваційних стратегій, EPAM тісно співпрацює зі своїми клієнтами для створення проривних рішень, що перетворюють складні бізнес-задачі у реальні бізнес-можливості. Команди професіоналів EPAM працюють із замовниками у більш ніж 35 країнах світу у Північній Америці, Європі, Азії та Австралії. EPAM стала однією з чотирьох технологічних компаній, які  щоразу входять до списку Forbes “25 публічних технологічних компаній, які швидко зростають”, починаючи з 2013 року, а також визнана лідером в індустрії ІТ-сервісів у списку Fortune “100 компаній, які швидко зростають” у 2019 та 2020 роках. 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]