20 лютого 2012
1126

Студенти Сумського державного університету традиційно завоювали «золото» на Чемпіонаті України з легкої атлетики, який вібдувся 16-19 лютого в приміщенні легкоатлетичного манежу УАБС.

«Золото» в активі студентки спеціальності «Інформатика»  Вікторії П'ятаченко у змаганнях із бігу на дистанції 60 м з  результатом 7.31 сек. Змагання проходили у три кола. Вікторія впевнено пройшла кваліфікаційні забіги (1 коло - 36 осіб, півфінал - 24 людини) і здобула перемогу у фіналі (8 осіб).

Також у бігу на дистанції 60 м брав участь студент спеціальності «Інформаційні технології проектування» Володимир Супрун. Він упевнено пройшов кваліфікаційні забіги (1 коло - 65 осіб, півфінал - 24 людини) і посів високе 6 місце у фіналі. Нагадаємо, Володимир ще юніор, але вже так гідно веде боротьбу в компанії дорослих спортсменів.

Студент факультету перепідготовки спеціалістів Віталій Корж показав другий результат у бігу на дистанції 200 м (43 особи) - 21.36 сек. Це новий рекорд Сумської області. До цього протягом 25 років тримався рекорд в бігу на дистанцію 200 м старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту СумДУ  Олександра Лисенко.

За підсумками Чемпіонату сформована збірна команда України, яка візьме участь у Чемпіонаті світу 9-11 березня у Стамбулі Туреччина. До її складу увійшла й студентка СумДУ - Вікторія П'ятаченко (біг на 60 м). Саме вона відстоюватиме честь альма-матер, області та держави.

Бажаємо їй успішного виступу на Чемпіонаті світу!