Дата публікації:
01 вересня 2021
Кількість переглядів:
6649
Поділитися:

31 серпня в Сумському державному університеті відбулась традиційна посвята першокурсників у студенти. Після карантинної перерви урочистості знову зібрали нову студентську зміну, батьків, викладачів та гостей заходу на площі перед університетом.

«Маємо гарне поповнення університетської сім’ї, про що свідчать високі вступні бали першокурсників. Сподіваюся, що вони стануть кращими студентами, зможуть скористатися усіма можливостями, які надає СумДУ, побудувати успішну кар’єру й надалі прославлятимуть наш університет», – зазначив ректор СумДУ Василь КАРПУША.

Важлива та хвилююча мить – проголошення клятви першокурсника й вручення символічного студентського квитка. У 2021 році ця почесна місія була надана студенці першого курсу факультету електроніки та інформаційних технологій, відмінниці навчання, призерці всеукраїнських учнівських олімпіад і Всеукраїнського конкурсу наукових робіт Малої академії наук України Златі  БАБИЧ.

Привітати першокурсників із посвятою у студенти на захід завітали почесні гості: народні депутати України Михайло АНАНЧЕНКО та Тетяна СКРИПКА, голова обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, голова Сумської обласної ради Віктор ФЕДОРЧЕНКО, заступник Сумського міського голови Станіслав ПОЛЯКОВ. 

«Для мене сьогодні дуже хвилюючий день, бо рівно 22 роки тому я сам стояв на цій площі та чекав, коли ми проголосимо клятву й станемо студентами Сумського державного університету.  Цей виш дав мені дорогу в життя, багато чого навчив, тож я щасливий, що зараз СумДУ посідає лідируючі позиції серед українських, європейських та світових закладів вищої освіти», – поділився враженнями Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.  

Першокурсникам голова облдержаадміністрації побажав здоров’я, успіхів у навчанні, насолоди від нових знань, спілкування з друзями, колегами, а також – успішності у професії.  

Святковий настрій і яскраві емоції подарували гостям дійства виступи творчих колективів Культурно-мистецького центру СумДУ, символом єдності й початку студентського життя став традиційний танцювальний флешмоб за участі першокурсників усіх факультетів та інститутів університету.

СумДУ вітає першокурсників із посвятою в студенти! Ви стоїте на порозі цікавого й насиченого шляху, але лише від вас залежить, як пройдуть подальші студентські роки! Тож, зробіть їх найкращою сторінкою свого життя!

Сюжети телеканалів «Відікон», «СТС» та «ATV» дивіться за посиланням:

https://www.facebook.com/100063838861321/videos/pcb.224939532977341/269225555036133

 

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]