Дата публікації:
29 вересня 2021
Кількість переглядів:
1494
Аудіоверсія:
Поділитися:

28 вересня у Сумському державному університеті в онлайн-форматі відбулась міжнародна конференція «Інтернаціоналізація вищої освіти – досвід проєкту THEA Ukraine: розширення перспектив для українських ЗВО».

Захід організований СумДУ спільно з Університетом прикладних наук                        м. Мюнстер (Німеччина) у рамках проєкту «THEA Ukraine: Підвищення кваліфікації для управлінського персоналу закладів вищої освіти в Україні за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD».

У роботі конференції взяли участь провідні німецькі та українські експерти з питань інтернаціоналізації вищої освіти та науки, учасники проєкту «THEA Ukraine», представники майже 100 університетів України та Німеччини.

Учасники конференції ознайомились з результатами та напрацюваннями проєкту «THEA Ukraine», обговорили перспективи інтернаціоналізації Європейського простору вищої освіти, поділилися кращими практиками німецьких та українських університетів щодо організації успішного міжнародного співробітництва. Представники СумДУ презентували власні напрацювання і досвід практичного впровадження розробок проєкту. Зокрема, начальник управління міжнародного співробітництва Костянтин КИРИЧЕНКО поділився результатами реалізації спільного проєкту СумДУ з Університетом прикладних наук м. Мюнстер, що тривав три роки і був спрямований на підвищення кваліфікації управлінського персоналу, який займається питаннями інтернаціоналізації.

Даний захід відкрив перспективи подальшого співробітництва СумДУ з німецькими та українськими партнерами щодо підготовки спільних грантових проєктів в рамках потужних міжнародних програм, що фінансуються Німеччиною та ЄС.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]