Дата публікації:
04 жовтня 2021
Кількість переглядів:
770
Аудіоверсія:
Поділитися:

У Києві 1-2 жовтня завершилися змагання в рамках перших в історії студентських спортивних ігор «Cool Race».

Організаторами виступили Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України і Спортивна студентська спілка України. Спортивно-оздоровчий захід  для студентської молоді передбачає подолання учасниками чотирьох дистанцій із перешкодами різної складності. На спортивному слензі ці змагання мають назву «Круті перегони»  і вони є популярними у студентів європейських університетів, оскільки дають можливість комплексно виявити силу, швидкість, координаційні здібності та витривалість у спортсменів.

У столиці студентські команди  36 закладів вищої освіти  з 20 регіонів України змагалися за титули чемпіонів та призерів «Cool Race».  За регламентом розігрувалося три комплекти нагород за 1-3 місце у юнаків та дівчат за сумою особисто набраної кількості балів.

Студенти СумДУ доволі успішно змагалися на відбіркових етапах. Студентка Медичного інституту Анна ЦИБУЛЬНИК після запеклої боротьби потрапила до фіналу і першою в історії «Cool Race» стала володаркою кубка і золотої медалі.

Вітаємо наших студентів-спортсменів із дебютом у нових для нас змаганнях, а Анну ЦИБУЛЬНИК – із титулом першої чемпіонки всеукраїнських спортивних ігор «Cool Race»!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua