Дата публікації:
13 жовтня 2021
Кількість переглядів:
480
Поділитися:

Шановні співробітники та студенти!

Прийміть щирі вітання з Днем захисників і захисниць України!

Справедливо, що з цього року свято здобуло гендерну збалансованість у вшануванні воїнів обох статей, які в різні часи звитяжної історії України ставали на варту її суверенності та територіальної цілісності.

14 жовтня – день пам’яті про наших відважних предків, які виборювали право на незалежність і волю, день вшанування героїв сьогодення, які хоробро боронять східні кордони України, свято, що уособлює мужність і самовідданість, лицарство й благородство, любов до рідної землі і неймовірну самопожертву.

Передусім, сьогодні ми в скорботі схиляємо голови перед подвигом відважних синів і доньок українського народу, які поклали життя на сході країни, відстоюючи цілісність і суверенітет нашої Батьківщини. З болем у серці вшановуємо пам’ять студентів і випускників Сумського державного університету: Андрія РЕУТИ, Андрія СТЕПАНЦЯ, Дениса КЕНІ, Дмитра ЛІСОВЕНКА, Максима АНДРЕЙЧЕНКА, Миколи НІКОЛАЄНКА, Олександра ТКАЧЕНКА, Олександра ПІВНЯ, Романа АТАМАНЮКА, Руслана АНДРИ.

Вічна пам'ять героям!

Шановні співробітники та здобувачі освіти Сумського державного університету, з нагоди світлого свята – Дня захисників і захисниць України – бажаю козацького здоров’я, надійного родинного тилу, миру та процвітання – нашій країні, сили духу, незламної віри і натхнення усім нам для здійснення найкращих сподівань і трудових звершень заради рідної країни!

Зі святом!

З повагою

ректор Сумського державного університету                    Василь КАРПУША

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: info@inform.sumdu.edu.ua

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: info@media.sumdu.edu.ua