15 жовтня 2021
1716
Аудіоверсія:

З 12 по 13 жовтня в Палаці спорту «Юність» (м.Запоріжжя) пройшов чемпіонат України з дзюдо серед чоловіків та жінок. Змагання дали старт новому олімпійському циклу, а їх результати лягли в основу формування збірної на найближчий час.

Спортсмени Сумського державного університету вже традиційно вдало виступили на змаганнях.
Статус чемпіонів України вибороли Дільшот ХАЛМАТОВ (вагова категорія до 60 кг), Анастасія АНТІПІНА (до 63 кг) та Артем ХОМУЛА (до 73 кг).
Срібними призерами стали Микита ГОЛОБОРОДЬКО (до 60 кг), Євгеній БАЛЄВСЬКИЙ (100+ кг) та Антон ШУГАЛЄЄВ (до 66 кг).
Бронзові медалі чемпіонату завоювали  Тетяна ЛІМЗАЄВА (до 52 кг), Кирило САМОТУГ (до 60 кг), та Христина ГОМАН (78+ кг).
Дільшот ХАЛМАТОВ – аспірант Навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту, Антон ШУГАЛЄЄВ – студент факультету іноземної філології та соціальних комунікацій. Решта переможців та призерів навчаються на спеціальності «Фізична культура та спорт» Медичного інституту.