×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
02 листопада 2021
Кількість переглядів:
6538
Поділитися:

Світ багатшає з народженням людини і біднішає з її смертю… Так справедливо можна сказати про Ігоря Олександровича КОВАЛЬОВА. Сумський державний університет отримав у свій час прекрасного керівника і науковця і зазнав з його смертю важкої втрати.

Відійшла у вічність справді непересічна особистість… Почесний ректор СумДУ, Заслужений працівник освіти України, Заслужений професор СумДУ, завідувач кафедри прикладної гідроаеромеханіки, професор.

Кілька місяців тому Сумський державний університет щиро вітав свого першого ректора з 80-річчям, а нині змушений з болем сприйняти звістку про його смерть.

Навчальний заклад під керівництвом І.О. КОВАЛЬОВА (а це понад третина століття – з 1972 по 2004 роки) пройшов шлях від філії Харківського політехнічного інституту, фізико-технологічного інституту до створення потужного закладу вищої освіти Сумщини – Сумського державного університету.

Високий професіоналізм, мудрість, виваженість, врівноваженість, принциповість, справедливість, інтелігентність, людяність – спектр цих різнобічних якостей надзвичайно гармонійно поєднував у собі Ігор Олександрович, завдяки чому заслужив глибоку повагу трудового і студентського колективів, високий авторитет науково-освітянської спільноти.

У різних куточках України та за її межами працюють вихованці Ігоря КОВАЛЬОВА, з якими він щедро ділився знаннями, набутим досвідом, життєвою мудрістю.

Адміністрація, трудовий та студентський колективи Сумського державного університету висловлюють слова глибокої скорботи родині і близьким людям Ігоря Олександровича КОВАЛЬОВА.

Світлі спогади про цю неординарну людину, його приклад самовідданого служіння українській освіті і науці, його чесно прожите життя, будуть сильнішими за смерть…

Вічна і світла пам'ять!

 


Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]