×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
07 грудня 2021
Кількість переглядів:
10542
Поділитися:

Візит до Сумського державного університету професора Діпри ДЖХА, заступника директора Карсонського коледжу бізнесу Вашингтонського державного університету, був наповнений зустрічами і перемовинами, зокрема, про розширення взаємостосунків між бізнес-інститутами партнерських вишів.

З ректором Василем КАРПУШЕЮ, начальником управління міжнародного співробітництва Костянтином КИРИЧЕНКОМ, заступницею директора навчально-наукового інституту бізнесу, економіки і менеджменту Тетяною МАЙБОРОДОЮ було обговорено поглиблення співпраці з впровадження COIL-модулей у дисципліни викладачів різних кафедр та інститутів, спільних наукових досліджень, публікацій тощо.

У рамках візиту професор Діпра ознайомився з ресурсами інформаційно-бібліотечної системи, умовами роботи викладачів в онлайн-студії, протестував можливості VR-студії СумДУ, з директором організаційно-методичного центру технологій електронного навчання Юрієм ЗУБАНЕМ обговорив перспективи створення віртуальних методів навчання для впровадження їх у спільних віртуальних класах.

Також професор Діпра зустрівся зі студентами спеціальностей «Менеджмент» та «Міжнародні економічні відносини» у Конгрес-центрі СумДУ, де відбулось вручення сертифікатів учасникам осіннього глобального віртуального класу, COIL-модулю з «Конфліктів, міжнародного лідерства та міжнародного бізнесу».

Після більш ніж двох років роботи у COIL-модулях та впроваджень їх у навчальні дисципліни, віртуальні класи та онлайн-проєкти, студенти мали можливість долучитися до живого, насиченого, інтерактивного спілкування з професором Діпрою. Говорили про сучасні методи навчання, про пошук себе у світі, про працевлаштування та кар’єрні перспективи, про роботу над собою і багато іншого.

Група науково-педагогічних працівників СумДУ, активних учасників проєктів COIL, була представлена викладачами кафедри управління імені Олега Балацького: професоркою Ганною ШВІНДІНОЮ, яка започаткувала впровадження таких модулей і віртуальних класів у навчання з професором Діпрою у 2019 році, Юлією ОПАНАСЮК та Тетяною МАЙБОРОДОЮ, а також викладачкою кафедри германської філології, заступницею декана факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Аллою КРАСУЛЕЮ.

Загалом з 2019 року Сумським державним університетом у співробітництві  з Діпрою ДЖХА було реалізовано 6 проєктів.

  • Глобальний віртуальний клас з «Туризму та готельного бізнесу».
  • Курси підвищення кваліфікації для викладачів «Teaching Strategies for Virtual Classrooms Faculty Development Program» від Університету Небраска.
  • Глобальний віртуальний клас «Стратегічний менеджмент та лідерство» спільно з Вайтфілдською бізнес-школою (Маврикій).
  • Глобальна віртуальна програма для аспірантів, викладачів, дослідників-початківців, випускників «Excellence in Teaching & Research», спільно з Вашингтонським державним університетом.
  • COIL-модуль «Міжнародний менеджмент» для студентів 4 курсу спеціальності «Менеджмент».
  • COIL-модуль «Конфлікти, міжнародне лідерство та міжнародний бізнес» для студентів 3 курсу спеціальності «Менеджмент».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]