Дата публікації:
23 грудня 2021
Кількість переглядів:
2977
Поділитися:

Шановні співробітники та здобувачі освіти! Щиро вітаю вас з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці світлі зимові свята, що символізують новий календарний відлік, подарують вам надію і віру на здійснення особистих та професійних планів.

Озирнувшись назад, можна впевнено констатувати, що 2021-й рік, незважаючи на продовження пандемії, був для нашої університетської громади успішним в усіх напрямах діяльності – в організації  освітнього  процесу, в проведенні наукових досліджень, участі в наукових конкурсах і грантових програмах, в розширенні партнерських зв’язків, у тому числі міжнародних, щедрим на робочі й дружні візити.

Підтвердженням системного успіху Сумського державного університету в науковій діяльності є найкращі показники державної атестації серед закладів вищої освіти України. Університет увійшов до найвищої   кваліфікаційної групи А за чотирма напрямами: «Гуманітарні науки та мистецтво», «Суспільні науки», «Математичні науки та природничі науки», «Технічні науки» і до групи В – за напрямом «Біологія та   охорона здоров’я». Про успішну роботу на науковій ниві свідчить і відзначення авторського колективу вчених СумДУ Премією Кабінету Міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних  технологій.

Також університет вчергове підтвердив лідерські позиції серед українських ЗВО в цьогорічному світовому рейтингу від Times Higher Education та високі показники в рейтингах інших авторитетних   міжнародних  агенцій.

Здобутки СумДУ – це результат злагодженої та наполегливої командної роботи співробітників, студентів, аспірантів. Пишаюся досягненнями колективу і особистими успіхами кожного з вас. Вдячний всім за   сумлінну, ініціативну працю, відповідальність і спрямованість на результат. Упевнений: в новому році на нас чекають нові яскраві події і знакові перемоги.

Бажаю вам у прийдешньому році доброго здоров’я, миру, добробуту, взаємопорозуміння і злагоди. Хай 2022 рік втілить ваші мрії, бажання і прагнення.

Щасливого нового року!

З повагою

ректор СумДУ    Василь КАРПУША

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]