Дата публікації:
20 січня 2022
Кількість переглядів:
1853
Аудіоверсія:
Поділитися:

19 січня в Сумському державному університеті відбулася робоча зустріч із представниками компаній-консультантів з проєктування та нагляду в межах реалізації проєкту «Вища освіта в Україні».

Програма передбачає термомодернізацію навчальних, науково-дослідних, допоміжних споруд українських університетів, що сприятиме підвищенню енергоефективності й покращенню якості університетських будівель, зменшенню їх експлуатаційних витрат. Проєкт «Вища освіта в Україні» є складовою спільної  фінансової підтримки, яку Європейський інвестиційний банк та Європейський Союз надають Україні в сфері енергоефективності.

СумДУ – один із шести українських університетів, які на конкурсній основі вибороли право на участь у першому етапі проєкту. На зустрічі учасники обговорили нагальні питання щодо його реалізації.

«Ми зацікавлені у виконанні проєкту й готові зі своєї сторони зробити все, щоб роботи просувалися якнайшвидше. Я задоволений нашою сьогоднішньою конструктивною розмовою, адже нам вдалося напрацювати спільну стратегію подальших дій», – підсумував проректор з науково-педагогiчної роботи та фiнансово-економiчної дiяльності СумДУ Володимир КАСЬЯНЕНКО.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]