24 січня 2022
1869

22-23 січня в Палаці студентського спорту Сумського державного університету пройшов зимовий чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Вісім студентів СумДУ вибороли на змаганнях нагороди, з яких 5 – золотих.

У перший змагальний день Микола РУЩАК тріумфував у спортивній ходьбі на 5000 м, Андрій НЕЧИПОРЕНКО переміг у бігу на 400 м, а Нікіта МАСЛЮК у стрибках у довжину. Бронзові медалі у спортивній ходьбі на 5000 м вибороли Едуард Кравченко та Софія Криловецька.

У завершальний день змагань наші спортсмени продовжили збирати медалі. Друге золото чемпіонату виборов Нікіта МАСЛЮК – цього разу у бігу на 200 м. В естафетах 4х200 м у чоловіків чемпіонами України стали Нікіта АВЕРЛЮКОВ та Андрій НЕЧИПОРЕНКО, а у жінок Валентина АВРАМЕНКО та Анжеліка РАЧКОВСЬКА вибороли срібні медалі.

Нікіта АВЕРЛЯКОВ навчається на факультеті технічних систем та енергоефективних технологій, Нікіта МАСЛЮК – в навчально-науковому інституті права. Решта переможців і призерів – студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» навчально-наукового медичного інституту.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів, бажаємо успіхів у подальших стартах!