Дата публікації:
19 травня 2022
Кількість переглядів:
1152
Поділитися:

17-18 травня відбулась онлайн-конференція між Сумським державним університетом, Китайсько-Українською платформою інноваційної співпраці та Аерокосмічним університетом міста Шеньян. 

Метою заходу стало визначення шляхів співробітництва між українською та китайською сторонами в навчальній та науковій діяльності. Зокрема, учасники конференції обговорили просування проєкту «Інститут Конфуція» і створення на базі СумДУ Центру китайської культури. Також серед намірів сторін – онлайн-курси китайської мови для українських студентів, спільні дослідження та публікації.

Окрему увагу учасники зустрічі зосередили на перспективах навчання студентів із Китаю в СумДУ, зважаючи на зміни до законодавства України, що відкрили можливості вступу іноземних громадян до українських університетів дистанційно.

«Сьогоднішня зустріч є для нас дуже важливою, оскільки ми йшли до цієї співпраці тривалий час, і зараз можемо значно просунутися в наший спільній роботі. Незважаючи на події останніх місяців, СумДУ продовжує активно працювати, в тому числі реалізовує спільні з китайськими партнерами проєкти, і ця робота має значні перспективи», - підкреслив ректор СумДУ Василь КАРПУША. 

Нагадаємо, шо університет міста Шеньян є партнером СумДУ в рамках Китайсько-Українського Університетського Альянсу.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]