23 травня 2022
1622

У змаганнях, що відбулися 21-22 травня в іспанському місті Малага, взяли участь 320 спортсменів (206 хлопців та 114 дівчат) із 29 країн, серед них – 5 студентів Сумського державного університету.

У перший змагальний день тріумфальною для збірної України та університету стала чоловіча вагова категорія до 73 кг. Студент факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Антон ШУГАЛЄЄВ здолав дзюдоїстів із Великої Британії, Нідерландів та Німеччини і завоював золото. Таким чином Антон вдруге поспіль став переможцем юніорського Кубка Європи (попереднє досягнення – 23-24 квітня у м. Познань, Польща).

У цій же ваговій категорії Владислав КАЗІМІРОВ (спеціальність «Фізична культура і спорт» навчально-наукового медичного інституту) виборов бронзову медаль. Він виявився сильнішим за спортсменів із Нідерландів та Великої Британії, але поступився майбутньому срібному призеру з Німеччини. А у втішних медальних сутичках здолав опонентів зі Швеції, Бельгії та Нідерландів.

У другий змагальний день ще один студент спеціальності «Фізична культура і спорт» Олексій ГАЛАКА у ваговій категорії 100+ кг переміг однолітків із Естонії, Іспанії та Німеччини та, поступившись майбутньому чемпіону з Японії, став срібним призером змагань.

Загалом збірна України виборола одну золоту, одну срібну та дві бронзові медалі й посіла в неофіційному медальному заліку 4-те загальнокомандне місце.

Сумський державний університет вітає спортсменів і тренерів із вдалим виступом!