Дата публікації:
14 червня 2022
Кількість переглядів:
1383
Поділитися:

Культурно-мистецький центр Сумського державного університету розпочав низку профорієнтаційних заходів «Доброго вечора, ми з СумДУ!», під час яких талановиті студенти університету демонструють мистецькі номери, проводять творчі майстер-класи, квести та ігри для маленьких глядачів.

Мета заходів – познайомити сумчан і гостей міста з творчими колективами нашого університету, подарувати глядачам добрий настрій та зорієнтувати школярів і їхніх батьків у виборі закладу вищої освіти для подальшого навчання.

Першою локацією для заходу стало озеро Чеха, де літня спека зібрала велику кількість відпочиваючих. Концертна програма з патріотичною тематикою припала до душі всім глядачам, а діти особливо раділи рухливим іграм і танцювальним майстер-класам, в яких із задоволенням брали участь. Щирі оплески глядачів та щасливі посмішки малечі стали кращою вдячністю учасникам і вкотре переконали, що не дивлячись на важкі часи, кожен має працювати на своєму фронті та робити для своєї країни те, що вміє найкраще.

У програмі взяли участь: театр танцю «Феєрія» (керівник – Світлана Бондаренко), танцювальний колектив «S&P» (керівник – Людмила Крамінська), вокальна студія СумДУ (керівник – Ольга Бондаренко). Дякуємо всім студентам та керівникам колективів. Чекаємо на нові виступи в інших локаціях міста.

СумДУ – це Україна! Разом до перемоги!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]