Дата публікації:
14 червня 2022
Кількість переглядів:
544
Поділитися:

Арабський інтерактивний канал новин Al-Hadath (Саудівська Аравія) випустив сюжет, у якому розповів про діяльність Сумського державного університету, зокрема – роботу з іноземними студентами в умовах воєнного стану.

«путін заявив, що українські війська тримають своїх студентів у заручниках», – говориться в назві сюжету. Журналісти каналу вирішили розвінчати брехню російської пропаганди й показати, в яких умовах насправді живуть та навчаються студенти-іноземці в Сумах, відвідали навчальні корпуси та гуртожитки, поспілкувалися із викладачами та працівниками університету. Згадали у сюжеті й про студентів та випускників СумДУ, які поклали своє життя в боротьбі проти російської агресії.

Під час інтерв’ю журналістам каналу Al-Hadath  ректор СумДУ Василь КАРПУША розповів про те, як університет піклувався про побут і безпеку іноземних студентів, котрі перебували в Сумах у перший місяць повномасштабного вторгнення військ рф до України, евакуацію і про подальше навчання в університеті. Ректор акцентував увагу на тому, що наразі навчання відбувається в синхронно-асинхронному форматі, більшість занять проводяться онлайн, студенти-іноземці активно підключаються до лекцій та планують і надалі продовжувати навчання в СумДУ.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]