Дата публікації:
15 червня 2022
Кількість переглядів:
2021
Поділитися:

Представники СумДУ долучились до участі у Літній школі Університету м.Ліверпуль, який є університетом-побратимом СумДУ в рамках проєкту «Ініціатива Єднання».

Літня школа Університету м. Ліверпуль складається з модулів, присвячених різноманітним напрямкам і проводиться в онлайн і офлайн-форматах. Учасникам пропонується інтенсивна тритижнева програма, після успішного завершення якої передбачається  отримання 15 кредитів ECTS.  Тематики модулів літньої школи є актуальними для СумДУ і охоплюють всі наукові напрямки університету. Лектори модулів –  висококваліфіковані спеціалісти, викладачі та інструктори Університету м.Ліверпуль та інших провідних ЗВО Великобританії.

У рамках співпраці для представників СумДУ було надано безкоштовні місця на кожний формат участі.

Наразі 40 студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників – представники різних структурних підрозділів СумДУ – розпочали навчання в рамках онлайн-модулю «Sustainable Development Goals. Global Challenges. Local Actions. Achieved Outcomes», присвяченому цілям сталого розвитку та викликам, з якими стикається людство у 21 сторіччі.

Протягом навчання представники СумДУ матимуть можливість ознайомитись зі шляхами вирішення соціальних, екологічних та економічних проблем сьогодення та майбутнього. Вивчення впливу та результатів глобальних проблем досліджується на реальних прикладах. По завершенню навчання від учасників очікується написання підсумкової роботи та представлення презентації.

З липня наступна група учасників від СумДУ розпочне навчання в рамках другого онлайн-модулю «Fake news, Fake Science and Critical Thinking. What should I believe?», що буде присвячений методології розпізнання надійних джерел інформації, обізнаності щодо фейкових новин у соціальних мережах тощо. Декілька представників СумДУ матимуть можливість взяти участь у модулях, які проводитимуться безпосередньо на кампусі Університету м. Ліверпуль.

Участь у Літній школі Університету м. Ліверпуль стане цінним і корисним досвідом для СумДУ, сприятиме подальшому довгостроковому співробітництву та інтернаціоналізації вищої освіти в Україні та Великобританії.

 

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]