Дата публікації:
17 червня 2022
Кількість переглядів:
287
Поділитися:

Щиро вітаємо викладачів, науковців, співробітників, здобувачів освіти та випускників медичного інституту з професійним святом – Днем медичного працівника та 30-річчям заснування медичного підрозділу на базі нашого закладу.

Відкриття медичного факультету стало для Сумщини знаковою подією. І сьогодні ми висловлюємо велику вдячність людям, які стояли у витоків його створення, які доклали значних зусиль для подальшого розвитку –  перетворення факультету в медичний інститут. 

Сьогодні НН МІ СумДУ – це найбільший структурний підрозділ університету з потужною матеріально-технічною та науково-дослідною інфраструктурою. У його складі – Університетська клініка, де надаються консультативно-діагностичні та лікувальні послуги населенню із використанням сучасного обладнання (комп’ютерна томографія, ультразвукове дослідження, лабораторна діагностика) та залученням професорсько-викладацького складу. На базі підрозділу ефективно працюють 4 науково-навчальні центри: Центр колективного користування науковим обладнанням, РЦ «Екомедхім», лабораторія «Біонанокомпозит», регіональний науково-навчальний центр ендоскопічних методів діагностики та малоінвазивної хірургії. Практична підготовка студентів здійснюється на базі  33 клінічних закладів охорони здоров’я.

Особливі слова подяки – педагогам, які професійно поєднують дар навчати та лікувати. Своїми знаннями й досвідом з майбутніми лікарями діляться більше 200 викладачів, серед яких – академік Національної академії наук та 36 докторів наук.

Ми пишаємося випускниками, які справою свого життя обрали служіння клятві Гіппократа. За цей час медичний фах у стінах нашого університету здобули близько 10 тис. випускників, 2 тис. з них – іноземці. Більша частина випускників працює в лікувальних установах Сумщини, серед який керівники органів управління в системі охорони здоров’я, головні лікарі, завідувачі відділень та Заслужені лікарі України.

Глибока шана викладачам та випускникам медичного інституту, які в умовах ворожої інтервенції виконують благородну гуманітарну місію – рятують життя мужніх захисників нашої Батьківщини, цілодобово надають медичну допомогу постраждалим. Велика вдячність лікарям за професіоналізм, відвагу, доброту і самовідданість, внесок у наближення перемоги!

З нагоди професійного свята та ювілейної дати бажаємо трудовому і студентському колективам НН МІ професійної самореалізації, здоров’я та благополуччя під мирним небом вільної України! Нехай щороку наші студентські лави поповнюють талановиті першокурсники-медики, а заклади охорони здоров’я в різних куточках світу – висококласні фахівці, які гордо нестимуть звання випускників навчально-наукового медичного інституту СумДУ!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]