Дата публікації:
01 липня 2022
Кількість переглядів:
1352
Поділитися:

У Сумському державному університеті тривають випуски здобувачів освіти. 1 липня відбулася церемонія вручення дипломів бакалаврам спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія».

Розділили з випускниками урочисту мить батьки, викладачі, адміністрація закладу, представники установ-партнерів.

З теплими словами привітань та побажань успіхів у професії до фізичних терапевтів звернувся ректор СумДУ Василь КАРПУША. Він наголосив, що компетенції, здобуті під час навчання, неодмінно стануть опорою кар’єрного зростання, яке гарантує диплом СумДУ – одного з провідних ЗВО України. А набута учасниками свята спеціальність дуже потрібна сьогодні країні, її захисникам.

Ректор також взяв участь у почесній місії вручення дипломів.  Цього року їх отримали 57 випускників освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» навчально-наукового медичного інституту. Загальна кількість випускників 2022 року у Сумському державному університеті становить більше 1100 осіб, з них понад 800 – здобували освіту за денною формою навчання і майже 300 – навчалися заочно.

До речі, з нового навчального 2022 року у СумДУ розпочинається підготовка магістрів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» галузі знань 22 «Охорона здоров’я». Умовою для вступу на навчання є наявність ступеня бакалавра (або магістра) будь-якої спеціальності, не обов’язково з галузі знань «Охорона здоров’я».

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]