27 липня 2022
1702

24-26 липня в м.Лодзь (Республіка Польща) в рамках Європейських університетських ігор-2022 відбулися змагання з дзюдо. Представникам Сумського державного університету підкорилося неймовірне досягнення – 10 з 11 учасників-дзюдоїстів стали переможцями та призерами Ігор-2022, завоювавши 8 медалей (два золота, два срібла і чотири бронзи).

В особистому заліку чемпіонкою стала Анастасія АНТИПІНА у категорії до 63 кг. Срібло вибороли Кирило САМОТУГ (до 60 кг) та Наталія ЧИСТЯКОВА (до 70 кг) . Бронзову медаль здобули Дарина ЛЯШУК (до 57 кг), Антон ШУГАЛЄЄВ (до 73 кг), Христина ГОМАН (78+ кг) та Олексій ГАЛАКА (100+ кг).

Яскравим завершенням Ігор стали змагання змішаних (чоловіки + жінки) команд. Збірна СумДУ у складі: Анастасії АНТИПІНОЇ, Наталії ЧИСТЯКОВОЇ, Христини ГОМАН, Дарини ЛЯШУК, Владислава КОЛОБОВА, Микити ГОЛОБОРОДЬКА, Олександра ЧЕРКАЯ та Олексія ГАЛАКИ вибороли для України золоту медаль!

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з цим успіхом! Окрема подяка Федерації дзюдо України та віце-президенту Сергію КОЛЕСНІЧЕНКУ, Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Сумському обласному відділенню (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту України.