Дата публікації:
27 липня 2022
Кількість переглядів:
535
Поділитися:

Шановні колеги та здобувачі освіти!

Цього року наша країна вперше відзначає День української державності. Надзвичайно прикро, що ця визначна подія затьмарена жахливою війною, зазіханням сусідньої  країни-агресорки на територіальну цілісність України, на її свободу і державність. Сьогодні, як і багато попередніх поколінь, українці змушені відстоювати суверенність своєї країни зі зброєю в руках.

Життя наших співвітчизників – страшна і невимовно болісна ціна, яку платить Україна, аби зберегти свою державність і незалежність, аби повернути мир, спокій та добробут в наші оселі.

Глибока шана відважним синам і донькам України, які віддали своє життя, боронячи рідну землю. Величезна вдячність героям, які сьогодні на пекельних фронтах захищають цілісність Української держави, щирим і добрим друзям у різних країнах світу, які допомагають нашим ЗСУ.

Кожен з нас своєю сумлінною і самовідданою працею наближає щасливий момент перемоги. Віримо, що вона вже близько, завдяки мужнім і хоробрим захисникам України, завдяки міцності волі та духу, єдності і згуртованості нашого народу, підтримці країн-партнерів. 

У цей складний час ми, нинішнє покоління української нації, як ніколи раніш, усвідомлюємо справжню цінність державності, пізнаємо вагу свободи і незалежності, відчуваємо гордість і відповідальність за свою країну, пишаємось мужністю українців.  

Зичу усім нам міцного здоров’я, незламної віри в перемогу, в щасливу долю держави Україна, в успішне майбутнє Сумського державного університету!

Ми – вільні! Ми – сильні! Ми вистоїмо! Ми переможемо!

З Днем української державності!

Ректор СумДУ  Василь КАРПУША

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]