×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
27 липня 2022
Кількість переглядів:
1432
Поділитися:

25 липня на кафедрі теоретичної та прикладної хімії Сумського державного університету відбулася нагородження переможців ІV літньої школи юного хіміка. Тим, хто не мав можливості приїхати особисто, призи надійдуть поштою.

Навчання для школярів, які прагнуть зануритися в чарівний світ хімічних перетворень, було проведено в онлайн-форматі, цього разу вже всьоме. Традиційно школа юного хіміка проводиться в університеті двічі на рік – узимку та улітку.

Умови воєнного часу не дозволили зустрітися аудиторно, але університет живе, працює, навіть за таких складних обставин, і пропонує творити дивні хімічні досліди та робити захоплюючи відкриття онлайн.

Основну організаторську та викладацьку функцію щодо проведення нинішнього заходу взяли на себе студенти СумДУ. Саме вони підготували і провели найцікавіші заняття та найпатріотичніші досліди.

Загалом у проєкті зареєструвалося понад 70 учасників, із різних куточків України – з Сум та Сумської області, а також з Харкова, Києва і Київської області, Дніпра, Івано-Франківська, Рівненської, Чернігівської, Кіровоградської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Школа об’єднала дітей, які цікавляться чарівною наукою – хімією, в яку закохані всі, хто організовує і проводить цей проєкт!

Організатори висловлюють подяку всім учасникам та спонсорам хімічного свята!

 

 

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]