Дата публікації:
09 серпня 2022
Кількість переглядів:
1810
Поділитися:

Сумський державний університет усе більше стає центром європейських цінностей і стандартів в Україні. Підтвердження цьому – рекордна кількість, 11 проєктів напряму «Жан Моне» програми ЄС Еразмус+, отриманих за результатами конкурсу 2022 року і з додатковою подачею вже під час воєнного стану (2021 – 10, 2020 – 7).

Проєкти здобули всі без винятку інститути та факультети СумДУ: економісти і маркетологи, ІТ-шники й інженери, мовознавці, юристи та медики. Тематики проєктів надзвичайно актуальні та важливі як для університету, так і для нашої країни. Серед них проєкти, пов’язані з впровадженням відновлювальних технологій у біомедицині, стратегією розбудови зелених кампусів, захистом фінансової системи від кіберзагроз, імплементацією механізмів ЄС, спрямованих на протидію сучасним викликам і загрозам, біоенергетичними інноваціями в поводженні з відходами, міграцією до ЄС, сприянням сталого розвитку освіти через мову бренду. Попереду 3 роки активної реалізації та впровадження європейських цінностей у діяльність університету новими проєктними командами.

Загалом до фінансування в Україні рекомендовано 92 проєкти напряму «Жан Моне».

Сумський державний університет щиро вітає професорсько-викладацький колектив проєктів-переможців, які у складний воєнний час знайшли сили, аби підготувати проєкти, реалізація яких є важливою для відновлення країни після перемоги.

Бажаємо нашим проєктним командам успішного впровадження проєктів і стійких результатів.

Довідково: Враховуючи результати 2022 року, на сьогодні СумДУ має в своєму активі 34 проєкти напряму «Жан Моне» програми ЄС Еразмус +.

Детальніше: https://int.sumdu.edu.ua/en/international/802

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]