Дата публікації:
15 вересня 2022
Кількість переглядів:
452
Поділитися:

15 вересня у Сумському державному університеті розпочалися заняття для здобувачів 1 курсу освітнього ступеня бакалавра усіх спеціальностей, а також здобувачів освітнього ступеня магістра спеціальностей 221 «Стоматологія», 222 «Медицина».

Здобувачі 1 курсу магістра решти спеціальностей розпочнуть навчання 1 жовтня, а для здобувачів інших курсів заняття стартували 1 вересня.

У СумДУ визначено змішаний формат організації освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році. Це обумовлено воєнним станом та загостренням захворюваності на коронавірус в Україні.

Передбачається забезпечення можливості проведення занять зі здобувачами усіх ступенів та форм здобуття освіти за змішаною формою:

лекційних занять для потоків із декількох груп – в режимі відеоконференцій;

лекційних занять для потоку з однієї групи, практичних і лабораторних занять – в режимі відеоконференцій чи очно в аудиторіях з урахуванням потреб і можливостей учасників освітнього процесу. Проведення лекційних, практичних, лабораторних занять з вибіркових дисциплін циклу загальної підготовки планується в режимі відеоконференцій.

Заняття в очному форматі в університеті будуть проводитися в корпусах, що мають укриття цивільного захисту і можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу, в аудиторіях із дотриманням санітарних норм та з урахуванням необхідності забезпечення соціального дистанціювання учасників освітнього процесу.

 

 

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]