×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
19 вересня 2022
Кількість переглядів:
1470
Аудіоверсія:
Поділитися:

12-та Міжнародна конференція «Наноматеріали: застосування та властивості» (2022 IEEE 12th International Conference «Nanomaterials: Applications & Properties»), пройшла у м. Краків (Польща) з 11 по 16 вересня.

Сумський державний університет організував її спільно з Сілезійським технологічним університетом (Silesian University of Technology) та IEEE Nanotechnology Council, за підтримки IEEE Magnetics Society та International Union for Pure & Applied Physics.

У конференції взяли участь близько 350 учасників, у тому числі майже 100 – онлайн. Було надіслано більше 400 абстрактів, співавторами яких стали близько 1600 вчених.

З доповідями виступили всесвітньовідомі вчені, які працюють у високорейтингових наукових установах США та Європи, зокрема, професори: Юрій ГОГОЦІ, Сандро КАРРАРА, Лаура ГРІН, Нікола ПІННА.

Три основні тематики конференції:  наномагнетизм і магнітні матеріали, застосування нанотехнологій в біомедицині, мультифункціональні тонкі плівки та покриття.

Кращі доповіді відзначені спеціальними нагородами від спонсорів. Крім того, IEEE Magnetics SocietyIEEE Nanotechnology Counsil та US-Ukraine Foundation Biotechnology Initiative надали близько 80 грантів молодим вченим та українцям, які залишилися працювати в Україні.

Наукові праці, що відповідають вимогам ІЕЕЕ, традиційно будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції та проіндексовані БД Scopus й іншими наукометричними базами даних.

Наступна конференція, яку СумДУ підготує разом зі Словацьким технічним університетом, пройде у м. Братислава з 10 по 15 вересня 2023 року.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]