×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
28 вересня 2022
Кількість переглядів:
1207
Аудіоверсія:
Поділитися:

28 вересня керівнику ансамблю бального танцю «Силует», заслуженому працівнику культури України Ользі ГАРАНІНІЙ виповнилося 70 років. З цієї нагоди у Сумському державному університеті відбувся урочистий захід.

Яскравими виступами Ольгу Яківну привітали її вихованці, представники інших творчих колективів СумДУ, а ще – оркестр Головного управління Національної поліції України в Сумській області. Сама ж ювілярка говорить, що сьогоднішній сюрприз був для неї неочікуваним, але дуже приємним.

Історія колективу бального танцю «Силует» налічує 45 років, з яких близько 10 років ансамбль працює на базі СумДУ, тисячі талановитих танцівників, а також численні перемоги на престижних міжнародних і всеукраїнських мистецьких фестивалях та конкурсах. Ольга ГАРАНІНА, засновниця і незмінна керівниця ансамблю, говорить, що пишається всіма своїми вихованцями, адже всі вони надзвичайно працелюбні і талановиті. Секрет створення успішного творчого колективу вбачає в тому, щоб дарувати любов і розуміння кожному учаснику, тоді таланти розквітають і досягають вершин хореографічної майстерності.

Сумський державний університет бажає Ользі ГАРАНІНІЙ міцного здоров’я, нескінченного натхнення та наснаги, талановитих вихованців і вдячних випускників! Пишаємося Вами і дякуємо за Ваш неоціненний внесок у розвиток української культури, виховання творчої молоді – майбутнього нашої держави. Залишайтеся такою ж молодою, елегантною, вишуканою і чарівною королевою грації!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]