Дата публікації:
30 вересня 2022
Кількість переглядів:
1267
Поділитися:

Шановні колеги!

Щиро вітаю вас із професійним святом і 74-ю річницею створення нашого освітнього закладу!

Кожен з нас по життю, зі шкільної парти чи студентської, зберігає пам'ять про улюблених вчителів. У когось така особлива людина одна, у когось – більше. Але це ті люди, до яких ми, як і до батьків, звертаємось за порадою, в думках чи особисто, перед прийняттям якогось важливого рішення.

Учителі разом з батьками допомагають людині сформуватися як особистості, визначитися з життєвими цілями, впливають на вибір її подальшої долі, а ще – озброюють знаннями та незламним духом патріотизму. Ворог вже переконався у міцності, надійності і потужності цієї зброї в українців.

Тож, особливі вітання і особлива подяка сьогодні науково-педагогічним і педагогічним працівникам СумДУ за сприяння у формуванні інтелектуальної й патріотичної молодої української еліти. Висловлюю глибоку шану вашій невтомній праці, фаховій майстерності, національній свідомості.

Кожен з вас має причетність до творення славної історії СумДУ, який цього року відзначає 74-у дату і,  усупереч складним викликам воєнного часу, зустрічає її новими досягненнями у науковій, освітній та інших сферах діяльності.

СумДУ пишається своїми випускниками, своїм колективом і міцно тримає освітній фронт на благо рідної України!

Бажаю нашій університетській спільноті професійних здобутків, надійного родинного тилу, здоров’я і благополуччя, згуртованості і непохитної віри в перемогу України, подальшого розвитку рідного українського СумДУ!

З повагою

ректор СумДУ    Василь КАРПУША

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]