Дата публікації:
14 жовтня 2022
Кількість переглядів:
2970
Аудіоверсія:
Поділитися:

Близько 60 рейсів у складі команди медиків евакуаційного потягу «Лікарі без кордонів» здійснила докторантка кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Сумського державного університету, доцентка Альбіна ЖАРКОВА.

До повномасштабної війни вона навчала студентів і надавала медичну допомогу пацієнтам в Університетській клініці, з березня є лікаркою міжнародної гуманітарної місії, що займається порятунком та транспортуванням людей з гарячих точок до західних областей України.

Днями Альбіна ЖАРКОВА стала героїнею програми «Сніданок з 1+1», де розповіла про будні роботи в шпиталі на колесах, про приємні моменти спілкування з іноземними студентами, навчати яких вона знаходить можливість навіть зараз.

«Останні п’ять років я викладала переважно для іноземних студентів. Дуже приємно, що всі вони виходять на контакт, навіть ті, що не навчаються на моїх циклах. Цікавляться, як ми, розповідають, що вони нас підтримують, що згодом хочуть повернутися до України. У мене є декілька груп для викладання, що дозволяє трохи відволіктися від того, чим ми займаємося наразі. Їх мотивація вчитися зростає. І це приємно», - поділилася доцентка СумДУ.

На питання ведучого програми, які мрії має після війни, пані Альбіна відповіла так: «Працювати, приносити користь своєю роботою оточуючим, користь пацієнтам, користь рідному університету».

Сумський державний університет,
вул. Харківська, 116,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Харківська, 116,
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]