×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
29 листопада 2022
Кількість переглядів:
165
Аудіоверсія:
Поділитися:

29 листопада рада із забезпечення якості вищої освіти Сумського державного університету затвердила рішення за результатами перевірки організаційно-методичного забезпечення реалізації освітніх програм у 2022-2023 навчальному році.

Під час розгляду цього питання проректорка з науково-педагогічної роботи Інна ШКОЛЬНИК повідомила, що в процесі моніторингу готовності кафедр до нового навчального року основна увага приділяється якості організаційно-методичного забезпечення освітніх програм, виявленню сильних та слабких сторін, проблем та перспектив підвищення якості освітнього процесу в університеті. У ході перевірки акцент робиться на методичному забезпеченні освітніх компонентів, якість якого впливає на досягнення програмних результатів навчання, формування у здобувачів вищої освіти загальних і фахових компетентностей, передбачених стандартами вищої освіти, та в цілому визначає рівень змістовного наповнення освітніх програм.

Доповідачка відзначила, що в університеті здійснюється системна робота за цим напрямком, сформовано нормативну базу, здійснюється відповідний супровід реалізації освітніх програм та щорічний моніторинг готовності кафедр до нового навчального року на основі розроблених критеріїв. У ході перевірки також виявлені певні резерви щодо подальшого вдосконалення відповідної діяльності.

«Наразі заклади вищої освіти України з кожним роком все більше уваги приділяють якості своїх освітніх програм, і те, що ще рік тому можна було вважати кращими практиками, зараз вважається нормою. Тож ми маємо працювати ще активніше, щоб зберігати той високий рівень освіти, якого університет зміг досягти», – підсумував голова ради з якості Анатолій ВАСИЛЬЄВ.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]