Дата публікації:
30 листопада 2022
Кількість переглядів:
136
Поділитися:

Шановні викладачі, співробітники та студенти Машинобудівного фахового коледжу СумДУ!

Прийміть найщиріші вітання зі знаменною подією – 105-річчям від дня заснування закладу!

За цими швидкоплинними літами криється послідовний і системний шлях утвердження освітніх принципів, впровадження педагогічних інновацій, зміцнення навчально-матеріальної бази, оснащення навчально-виробничих лабораторій і майстерень, розбудови об’єктів соціальної сфери.

Наразі Машинобудівний фаховий коледж – це сучасний заклад, в якому понад столітні традиції гармонійно переплітаються з новітніми освітніми стандартами, із забезпеченням практико-орієнтованого навчання, з потужною навчально-виробничою базою, з досвідченим, професійним педагогічним колективом. Усі роки з часу створення заклад активно співпрацює з провідними підприємствами міста й області, а випускники коледжу користуються заслуженим авторитетом як спеціалісти високої кваліфікації.

Сумський державний університет високо цінує сумлінну, шляхетну працю колективу і висловлює сподівання на подальше втілення наших спільних освітніх принципів – підготовку високофахових спеціалістів, майстрів своєї справи, спроможних успішно конкурувати на сучасному вимогливому ринку праці.

З нагоди свята прийміть найщиріші побажання благополуччя, оптимізму, невтомного прагнення до пізнання, наснаги для подальших здобутків на освітньому фронті, з вірою в близьку перемогу України!

З повагою

ректор Сумського державного університету  Василь КАРПУША

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]