×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
30 листопада 2022
Кількість переглядів:
638
Аудіоверсія:
Поділитися:

З метою організації якісного освітнього процесу студентський ректорат Сумського державного університету спільно з навчально-науковим інститутом бізнесу, економіки і менеджменту СумДУ ініціював створення «Пунктів освітньої незламності» для здобувачів вищої освіти та викладачів.

Приміщення забезпечені безперебійним енергопостачанням та інтернетом, тож у відвідувачів є можливість виконувати навчальні завдання, не відволікаючись на відключення електроенергії та маючи постійний доступ до міжнародної комп'ютерної мережі. 

Пункти освітньої незламності працюють в головному кампусі СумДУ щоденно з 9:00 до 19:00.  Для їх відвідування потрібно попередньо записатися, заповнивши гугл форму. Реєстрація займе всього кілька хвилин.

До пунктів освітньої незламності приходять як студенти, так і викладачі.

«Через постійні відключення світла вдома не завжди є можливість працювати. Сьогодні я вперше відвідала таку чудову аудиторію незламності. Дуже задоволена й вдячна, що маю тут світло, інтернет та якісний зв’язок зі студентами», – поділилася враженнями відвідувачка пункту освітньої незламності, викладачка кафедра фізіології науково-навчального медичного інституту СумДУ Зоя ЛЕВЧЕНКО.

У залежності від потреби планується збільшення кількості пунктів освітньої незламності, їх облаштування  в інших локаціях СумДУ.

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]