Дата публікації:
02 грудня 2022
Кількість переглядів:
192
Аудіоверсія:
Поділитися:

Дружня допомога від Сумського державного університету – комп’ютерна техніка – надійшла за місцем призначення. 20 новеньких комп'ютерів зайняли свої місця в облаштованому приміщенні Херсонського державного університету.

«Комп'ютери вже у нас, все перевірено та поставлено на облік. Найближчим часом налаштуємо техніку, і наші викладачі та співробітники почнуть її використовувати», - повідомив ректор ХДУ Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

Загалом сумський виш передав херсонським колегам комп’ютерного обладнання (а це – монітори, системні блоки, комп’ютерні клавіатури тощо) на суму близько 400 тисяч гривень.

 

«Для нас це дуже цінно, ми пишаємось тим, що маємо таких надійних друзів і вчергове кажемо: Україна точно переможе, бо ми єдині та незламні, приходимо на допомогу один одному у важкі хвилини. Відчуваємо шалену підтримку, яка йде до нас з кожного куточка нашої великої країни. Дякуємо, колеги, за те, що допомагаєте повертати життя у стіни Херсонського державного університету!», - зазначив Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

«Для кожного українця слова «Херсон – це Україна» стали символом незламності нашої нації. Пишаюсь і схиляю голову перед стійкістю колег з Херсону. Тримаємо освітній фронт разом і робимо свій внесок у перемогу», - наголосив ректор СумДУ Василь КАРПУША.

Разом – вистоїмо! Разом – переможемо!

Віримо в ЗСУ! Все буде – Україна! 

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]