×

Повідомлення

PLG_SUMDU_FIELDS_GALLERY_IMAGE_ERROR
Дата публікації:
16 січня 2023
Кількість переглядів:
218
Аудіоверсія:
Поділитися:

14-15 січня у Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбувся відкритий чемпіонат області «Кубок ректора СумДУ» з гандболу.

Під час урочистого відкриття змагань учасників привітали заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ, ректор СумДУ Василь КАРПУША, голова обласного відділення НОК України Олена ПЕТРОВА.

У своєму виступі Олег КЛИМЕНЧУКОВ подякував університету за збереження та розвиток спортивної інфраструктури, створення сучасних умов для тренувань за різними видами спорту. Відзначив, що останні роки гандбольна команда СумДУ досягла значних результатів. У 2022 році стала «бронзовим» призером чемпіонату України вищої ліги з гандболу серед чоловічих команд сезону 2021-2022 років.

У свою чергу, Василь КАРПУША подякував Сумській ОВА за активну підтримку спортивних проєктів, увагу до розвитку фізкультури і спорту на Сумщині.

Участь у змаганнях взяли шість команд із Сум, Конотопа та Харкова. У перший день команди грали у групах, наступного дня відбулися стикові матчі. За підсумками володарем кубка ректора став ГК «СумДУ». Перше місце посів ГК «Харків», друге місце розділили ГК «Конотоп» та ГК «СумДУ», третіми в змаганнях стали ДЮСШ «Конотоп» та ГК «Суми».

Сумський державний університет вітає учасників та переможців змагань, бажає їм подальшого спортивного розвитку та нових перемог.

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]