Дата публікації:
20 січня 2023
Кількість переглядів:
245
Аудіоверсія:
Поділитися:

Міністерство освіти і науки України висловило подяку керівництву та викладацькому складу Сумського державного університету за активну участь у створенні першої у незалежній Україні енциклопедії, створеної Державною науковою установою «Енциклопедичне видавництво».

Як зазначено в листі про надання подяки, «…поява енциклопедії стала можливою завдяки небайдужості та спільним зусиллям наукової та освітянської спільноти. Народження такої ґрунтовної праці є знаковим явищем для української держави та суспільства, особливо у час боротьби нашого народу за незалежність, оскільки репрезентує самобутній погляд і голос українського вченого як рівноправного суб’єкта в науковому осмисленні світу та історії цивілізації, впевнено заявляє про нашу присутність в інтелектуальному полі. Видання енциклопедії є безперечно також вагомим внеском у скарбницю світової науки і свідченням значимого культурного, духовного та інтелектуального потенціалу України».

Сумський державний університет вдячний за визнання та висловлює готовність до подальшої співпраці з «Енциклопедичним видавництвом» на науковому та освітньому фронті. 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]