Команда GlobalLogic Education провела ініціативу «IT Pet Project Student Competition», в рамках якої студенти 15 університетів з усіх регіонів України продемонстрували власні програмні розробки, а найкращі з них отримали сучасні ноутбуки.
У числі 7 переможців – двоє студентів Сумського державного університету: Єгор ГАШКОДЬОР (мобільний Android-додаток для коригування польоту снарядів «Bavovna») і Максим ТИМЧИШИН (додаток-бібліотека, що перекладає та адаптує аніме-контект українською «Otaku»).
«Ми пишаємося стійкістю українців й захоплюємося молоддю, яка попри війну продовжує навчання й створює інженерні рішення, що змінюють життя супільства на краще. Студенти розробляють проєкти, що допомагають відстежувати показники здоров’я, автоматизувати роботу на великих виробництвах, зручно слідкувати за розкладом в університеті й боротися з російськими окупантами», - зазначили за результатами ініціативи її організатори.
Команда GlobalLogic Education висловила подяку за участь всім студентам, а також університетам, що сприяють розвитку студентських талантів і надають сучасні й актуальні ІТ-знання.