Кількість переглядів:
371
Аудіоверсія:
Поділитися:

Відкритий Кубок Європи з дзюдо проходив 11–12 лютого в місті Софія (Болгарія). Збірна України посіла 3 загальнокомандне місце серед 43 країн, виборовши загалом 5 медалей (дві золоті, дві срібні, одну бронзову). Значний внесок у загальний залік зробили студенти спеціальності «Фізкультура і спорт» навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету.
Золоту медаль у ваговій категорії до 66 кг завоював Микита Голобородько – найвище досягнення в кар'єрі, виконаний норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Срібним призером у ваговій категорії 100+ кг став Євгеній Балєвський. Він здолав суперників із Молдови, Франції та Румунії, але у фіналі поступився спортсмену з Грузії.

Наталія Чистякова (вагова категорія до 70 кг) впевнено розпочала змагання, здолавши суперниць з Казахстану та Франції. Але до фіналу пробитися не змогла, поступившись спортсменці з Боснії і Герцеговини. Та у втішній бронзовій сутичці з представницею Хорватії наша спортсменка була сильнішою.

Усього у відкритому Кубку Європи взяли участь 396 спортсменів із 43 країн та п'яти континентів.

Сумський державний університет вітає наших спортсменів і тренерів із чудовим результатом!