28 лютого 2023
438
Аудіоверсія:

24–26 лютого в місті Ларнака (Кіпр) відбувся Відкритий міжнародний турнір із боротьби самбо серед дорослих, юніорів та молоді «Cyprus 2023».

Першокурсниця факультету технічних систем та енергоефективних технологій Юлія Засульська стала дворазовою переможницею змагань. У ваговій категорії до 50 кг вона спочатку виборола золоту медаль змагань серед юніорок, а наступного дня отримала золото в змаганнях серед жінок.

«Було трішки складно, адже суперниці важчі за мене десь на 5 кілограмів. Є відчуття гідності, що змогла захистити честь України на змаганнях такого рівня. В майбутньому хотілося б перемогти на чемпіонаті світу», – поділилася враженнями від перемоги Юлія Засульська.

Іще одним тріумфатором міжнародних змагань став студент спеціальності «Фізична культура і спорт» навчально-наукового медичного інституту СумДУ Олексій Галака. У ваговій категорії 98+ кг йому не було рівних, як результат – золото серед юніорів (18-20 років), а серед дорослих Олексій виборов срібну медаль.

Усього турнір на Кіпрі зібрав учасників із 14 країн. Збірна України здобула загальну перемогу в неофіційному командному заліку, завоювавши 35 медалей серед дорослих, 6 серед юніорів та 8 серед молоді.