Дата публікації:
18 квітня 2011
Кількість переглядів:
3869
Поділитися:

15 квітня на базі кафедри комп’ютерних наук СумДУ уже вдруге відбувся фінал другої заочно-очної олімпіади з інформатики серед навчальних закладів Сумської області.

 Олімпіада складалася з шести заочних турів, тривалістю один місяць. Загалом учасниками інтелектуальних змагань стали 140 учнів з різних куточків області, а також із сусідніх Полтавської та Чернігівської областей.

У фіналі учасники вирішували сім задач за 3,5 години. За результатами турніру, дипломи переможців отримали: перше місце -  Аліна Андрусенко (Шосткінська ЗОШ №2, 11 кл.), друге місце - Руслан Цушко (Кролевецька ЗОШ, 10 кл.), третє місце - Володимир Курило (Конотопська гімназія, 11 кл.).

За словами організатора олімпіади, асистента кафедри комп’ютерних наук Сергія Петрова, «проведення заочно-очної олімпіади з інформатики на базі СумДУ  свідчить про високий рівень інформаційних технологій навчального закладу. Ми вирішили зробити її традиційною, адже вона користується попитом у юних інформатиків».

Кульмінацією олімпіади стала презентація нового напрямку роботи інформаційно-комп’ютерного центру СумДУ  - робототехніки. В інтерактивному режимі юні інтелектуали  познайомилися з технологіями програмування робота LEGOMindStormNXT2.0.

Окрім маси позитивних емоцій, всі учасники отримали сувеніри, а переможці – цінні подарунки.

Відділ інформаційно-рекламної діяльності

 

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]