Кількість переглядів:
429
Аудіоверсія:
Поділитися:

Двоє спортсменів Сумського державного університету стали призерами престижного турніру із дзюдо серії «Grand Slam», що завершився 2 квітня в  м. Анталія, Туреччина.

Аспірант Дільшот Халматов став срібним призером турніру. У категорії до 60 кг дзюдоїст розпочав свій турнірний шлях з другого раунду і впевнено пробився до фіналу, здолавши суперників із Франції, Бразилії, Бельгії та Казахстану.

На жаль, у фінальному протистоянні перевага була на боці суперника із Франції.

Для Дільшота – це вже друга срібна нагорода в кар’єрі з турнірів Grand Slam!

Студент СумДУ Владислав Казіміров (ФКіС НН МІ) виборов «бронзу» у  ваговій категорії до 73 кг.

На своєму шляху до медалі наш дзюдоїст здолав представників Польщі, Косово, Казахстану, але у чвертьфіналі поступився інщому титулованому азербайджанському спортсмену.

У втішній сутичці Казіміров іппоном здолав потужного іспанця, а у поєдинку за «бронзу» ефектно переміг представника Німеччини.

Зазначимо, що у цій ваговій категорії було аж 60 учасників.

Усього на «Grand Slam» в Анталії змагалися 600 спортсменів з 83 країн.