Дата публікації:
28 квітня 2023
Кількість переглядів:
1354
Аудіоверсія:
Поділитися:

27 квітня відбувся конкурс «Міс СумДУ – 2023». Тема цьогорічного конкурсу «Сучасна українка». Організатор заходу – культурно-мистецький центр, фінансову підтримку конкурсу здійснювали студентський ректорат та профспілкова організація трудового колективу, смачний спонсор – комплекс громадського харчування Сумського державного університету.

Українській жінці притаманні неповторна врода, розум та працьовитість. А сучасна українка відіграє особливу роль у суспільстві. За право вдягти корону змагалися вісім сучасних українок – гарних, талановитих, розумних студенток СумДУ.

У ході конкурсу дівчата з’являлися перед глядачами та журі в яскравих образах, демонстрували свої таланти, а також відповідали на непрості запитання ведучого. І з усім вони впоралися чудово та подарували глядачам справжнє незабутнє дійство.

Традиційно кожна із учасниць отримала перемогу в одній із номінацій: «Міс грація», «Міс артистизм», «Міс оригінальність», «Міс елегантність», «Міс талант», «Міс вишуканість», «Міс досконалість», «Міс фотомодель».

За результатами онлайн-голосування переможницею в номінації «Міс глядацьких симпатій» стала студентка навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Діана АНДРУХОВА.  

У підсумку, за результатами голосування журі, титул «Друга віцеміс» отримала Анастасія ГАВРІЛЕНКО (факультет електроніки та інформаційних технологій). «Першою віцеміс» стала Руслана ГРИЧКОВСЬКА (навчально-науковий медичний інститут). І, нарешті, «Міс СумДУ – 2023» стала студентка  навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Ксенія ГОРБУН.

Яскравий настрій та святкову атмосферу в залі створювали творчі колективи культурно-мистецького центру СумДУ.

Вітаємо переможниць і учасниць заходу та бажаємо їм розквітати, радувати оточуючих своїми чарівністю, оригінальністю та інтелектом, досягати професійних та особистих вершин!

Сумський державний університет,
вул. Римського-Корсакова,2,
м. Суми, Україна, 40007

Контакти для екстреного зв'язку
Інша контактна інформація
Доступ до публічної інформації

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Г, кімната 312
Тел. : +38 0542 687835
e-mail: [email protected]

Сумський державний університет
вул. Римського-Корсакова, 2
Корпус Ц, кімната 307
Тел.: +38 0542 687899
e-mail: [email protected]